ĮDOMUS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „SPALVOTOS KOPOS“

Sausio 19 d. į bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrių atvyko Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyriaus 3 s  klasės mokiniai su mokytoja Lina Zubavičiene.

Vyko edukacinis užsiėmimas „SPALVOTOS KOPOS“. Spalvoto smėlio technika skirta lavinti smegenų veiklą, motoriką, skatinti susikaupimą, vaizduotę, padėti koncentruoti dėmesį, per piešinį vystyti sugebėjimą išreikšti save.

Pirmiausia vaikai supažindinti su smėlio, kaip naudinga iškasena, kilme, rūšimis, kur jo galima rasti Lietuvoje ir kur smėlis naudojamas.

Vėliau moksleiviai pasinėrė į kūrybinį procesą. Savo smėlio rėmelius dekoravo pasirinkdami po vieną akcentą ir siuntė ratu, kol darbelis grįžo atgal. Po to  sugalvojo pavadinimą ir pasidalino savo emocijomis, kaip sekėsi kurti.

Smagu, kad vaikams patiko potyris su smėliu. Norinčius dalyvauti šioje edukacijoje kviečiame pasinaudoti Kultūros pasu ir tokį užsiėmimą užsisakyti https://www.kulturospasas.lt/

Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos inf.