POPIETĖ APIE POETĘ KAROLINĄ PRANIAUSKAITĘ

Sausio  30 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vyko popietė apie poetę, vertėją Karoliną Praniauskaitę – pirmąją moterį, įėjusią į lietuvių literatūros istoriją. Jos vardu pavadinta mūsų biblioteka.

Atvyko Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos 11 klasės moksleiviai su lietuvių kalbos mokytoja Rita Masiliene.

Bibliotekininkės Kristina Vaičiekauskienė ir Aušra Ubartiene papasakojo apie K. Praniauskaitę, jos kilmę, šeimą, gimtinę, kūrybą, draugystę su poetu Antanu Baranausku, atminimo poetės garbei įamžinimą. Aptarti Telšių Žemaitės gimnazijos mokinių darbai „Karolinos Praniauskaitės portreto improvizacijos“.

Gimnazistai buvo aktyvūs, atsakinėjo į „Kahoot!“ viktorinos klausimus, apibendrino, ką sužinojo apie poetę. Tikimės, kad bibliotekoje prasmingai, įdomiai praleido laiką.