EDUKACIJA APIE UŽGAVĖNIŲ TRADICIJAS

Vasario 12 d. Mažeikių r. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos 5a ir 5b klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Šmaižiene, Laima Steponkevičiene, Ingrida Jonušiene džiaugėsi puikia pamoka kitokioje aplinkoje. Istorija, anglų kalba, matematika gali draugauti ir kai lauki Užgavėnių – su blynais, senosiomis tradicijomis.

Smagi edukacija Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje prabėgo akimirksniu, klausantis Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus bibliotekininkių pasakojimų apie Užgavėnių istoriją ir papročius, kaukes.

Smagūs Užgavėnių žaidimai: teko ir pakovoti, žaidžiant „Gaidžio peštynes“ ir šokinėjant ant vienos kojos, netgi pupas šaukštais paskaičiuoti „Pupos šaukšte“.

Smagiai ir aktyviai praleistas laikas!