UKRAINIETĖS NATALIJOS DIDENKO PARODOS „GYVENIMO SILUETAI“ UŽDARYMAS IR EDUKACIJA

Kovo 5 d. bibliotekoje vyko dailininkės iš Ukrainos Natalijos Didenko parodos „Gyvenimo siluetai“ uždarymas-edukacija.

Dailininkė papasakojo apie save ir situaciją, atvedusią ją gyventi į Lietuvą. Vėliau pakomentavo savo darbus, kurie visi buvo sukurti Lietuvoje iš ilgesio tėvynei. Tai istorijos apie meilę, šokį ir džiaugsmą.

Menininkė supažindino  su vytinanka – siluetų išpjaustymo iš popieriaus technika.

Gavus teorinių žinių, mielai pereita prie praktinio užsiėmimo „Pavasaris“, kurio metu susirinkusios moterys iš popieriaus karpė moters veido siluetus. Gerai nusiteikusios edukacijos dalyvės sukūrė daug portretų...

Autorei Natalijai Didenko linkime sėkmės ir dar daug kūrybinių sumanymų!