KŪRĖME VELYKŲ PASAKĄ

Kovo 26 d. bibliotekoje sulaukėme mažųjų svečių iš Telšių „Saulutės“ lopšelio-darželio „Smalsučių“ grupės, o juos atlydėjo mokytoja Dalia Stočkienė ir mokytojos padėjėja Judita Balsienė.

Vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kuriame Velykų pasaką“ su miriorama (tai specialioje dėžėje rankenėle sukama paveikslėlių panorama).

Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Kiaušinis nuo seniausiųjų laikų simbolizuoja gyvybės atsiradimą, o Velykų margučiams priskiriamos ypatingos, magiškos galios.

Vaikai klausėsi Velykų istorijos, kuri buvo rodoma per mirioramą. Susipažinome su kitokiu – kūrybiniu – knygos skaitymu. Po istorijos vaikams buvo užduodami klausimai, atskleidę, kaip jiems sekėsi klausytis ir ką sužinojo. Vėliau visi galėjo prisiliesti prie Velykų kiaušinių marginimo programėlės dėka.

Mažiesiems už aktyvų dalyvavimą įteiktas oficialus Velykų zuikio sertifikatas!