PAMINĖTA PASAULINĖ AUTIZMO SUPRATIMO DIENA

Balandžio 2 d., prisidėdami prie Tarptautinės socialinės akcijos Pasaulinės autizmo supratimo dienos paminėjimui „ŠALIA MŪSŲ, NE UŽ SIENOS!“, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos Ryškėnų skyriaus grupės „Nykštukai“ vaikučiai, lydimi mokytojos Kristinos ir mokytojos padėjėjos Jūratės, atvyko į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką.

Mažieji čia dalyvavo dailės edukacijoje su papildytos realybės programėle „Quiver“, susipažino su Daiktų biblioteka, įveikė dėlionę pagal knygą „Laimė yra Lapė“.

Aktyviai dalyvaudami akcijoje, skleisdami žinią apie šį sutrikimą, vaikučiai iš modelino gamino širdeles, jas spalvino, o vėliau išdalino jas kultūros darbuotojams. Džiugu: nors tokie mažučiai, bet turi dideles širdis, kurios visus stipriai myli.

VISI ESAME SKIRTINGI, BET TUO PAČIU PANAŠŪS!