BIBLIOTEKOJE – UŽIMTUMO TARNYBOS KLIENTAI

Balandžio 8 d. bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre Telšių užimtumo tarnybos klientai supažindinti su temomis, kurios gvildenamos per  Medijų ir informacinio raštingumo mokymus.

Susirinkusieji klausėsi pranešimo „Internetas be baimės: saugumas, dirbtinis intelektas, autorystės teisės“.

Vadovė Vida Urnikienė pasveikino žingeidžius jaunus žmones, pristatė ir kitas bibliotekoje vykstančias veiklas.

Užsiėmimo metu dalyviai sužinojo apie socialinio burbulo naudą ir pavojus, slaptažodžių kūrimo galimybes, asmens duomenų saugumą, etišką bendravimą socialiniuose tinkluose, vaizdo ir informacijos paiešką pasitelkiant dirbtinį intelektą, susipažino su intelektinės nuosavybės teisėmis.

Baigiantis susitikimui, susirinkusieji žinias pritaikė atsakydami į klausimus žaidime „Autorystės labirintas“.

Projekto „Autorystės labirintas: kaip perprasti autorių teisių ir gretutinių teisių subtilybes“ iniciatorius – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Užsiėmimą vedė vyr. bibliotekininkės edukatorės Aušra Sirutienė ir Erika Bytautienė.