ROLANDO TAUTKEVIČIAUS SKULPTŪRĖLIŲ PARODA

Ar kada matėte medinę kariauną? Jeigu ne, kviečiame į Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos 3 aukšte eksponuojamą medžio drožėjo iš Kretingos Rolando Tautkevičiaus skulptūrėlių parodą.

„Wooden army“ kolekcija sukurta 2003–2021 m. Joje išvysite XIX a. pirmosios pusės Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Prūsijos karalystės ir kitų, jau nebeegzistuojančių, valstybių, kunigaikštijų kariuomenės aprangą ir ekipuotę. Galėsite palyginti, kuo skiriasi atskirų šalių karinė apranga, kaip bėgant laikui uniformos keitėsi.

Parodos lankytojams autorius linki surasti savyje vidinį vaiką ir mano, kad „keisčiausias dalykas apie žmoniją yra tai, kad pasaulyje, kupiname įdomybių, žmogus susigalvojo nuobodulį“.

Tad nenuobodžiauk ir bibliotekon atkeliauk!

Parodos koordinatorė – bibliografė Kristina Momkienė. Eksponuojama bus iki gegužės 27 d.